Браво! - Каратистите на Севлиево са втори в страната

Второ място зае в отборното класиране севлиевският клуб по карате на провелото се тези дни зонално първенство по карате шинкиокушин във Велики Преслав. А индивидуалните ни участници буквално предизвикаха дъжда от медали.

В най-малката възрастова група - до 10 години и до 28 кг. Константин Матев стана трети, Тодор Христов се класира втори, а Ангел Антонов стана първенец в групата и категорията. Така севлиевци не допуснаха да поделят първите три места със състезател от друг клуб.

В същата възрастова група, но категория до 38 кг. Мартин Савов също извоюва първото място.

В категория 45 кг и групата на до 14-годишните Севдалин Савов се класира трети, а Синан Ходжев в същата възрастова група, но в категория плюс 58 кг. стана втори.

Абсолютен победител при мъжете бе Боян Ботев.

Севлиевските състезатели води семпай Пламен Антонов.

Участниците и треньорският щаб благодарят за подкрепата на фирмите "Омон Секюрити", "Глобал лес", "Хамбергер", "Тони Трейдинг" и "Пламико".