ФК "Севлиево" продължава победния си ход в Северозападна Трета лига

ФК "Севлиево" продължава победния си ход в Северозапад

Мъжкия отбор на ФК "Севлиево" продължава победния си ход в първенството на Северозападната Трета лига. След загубата в Козлодуй , възпитаниците на Милен Ванков записаха две поредни домакински победи.

Първо пречупиха коравия тим на Бдин 1923 /Видин/ с 1-0, нанасяйки му първо поражение в първенството.

В неделя, 3 септември, на градския стадион "Раковски" нашите момчета спечелиха с 2:0 местното дерби с габровския "Янтра".

Севлиевските футболисти диктуваха събитията на терена от първата минута,като само добрите спасявания на стража на гостите запази резултата равен до почивката. Във втората част нещата си дойдоха по местата и с две попадения на Альоша Илиев нашият отбор стигна напълно заслужено до трите точки.

Тази неделя предстои трудно гостуване в град Славяново на местния "Вихър" в среща от 5-ти кръг на първенството. Мачът е с начало 17:00 часа.

източник: Спортни имоти Севлиево