ФК "Севлиево" разби "Ботев", Луковит с 6:1

снимка: mobile.sportal.bg

Футболният отбор на ФК "Севлиево" разби с 6:1 гостуващия му Ботев (Луковит) в контрола. Домакините доминираха през цялото време и пропуснаха да вкарат още.

Първите две попадения паднаха след дузпи, реализирани от Николай Николаев и Петър Казаков. Десетина минути преди почивката Владислав Симеонов изпълни прецизно фаул за 2:1. При този резултат дойде почивката. След нея домакините се развихриха. Кристиян Райчев реализира още в началните секунди. После два пъти точен беше Николаев, който завърши мача с хеттрик. Секунди преди края Райчев се разписа още веднъж. /източник: mobile.sportal.bg/

Първият мач на севлиевци от първенството в Трета северозапазна лига е на 12 август т.г. срещу Партизан, Червен бряг. Във втория кръг, седмица по-късно отборът на Севлиево излиза в мач срещу Ботев, Луковит, а на 26 август играе срещу едноименния отбор на Павликени.

На 5 август отборът на севлиево ще играе приятелска среща с "Янтра", Полски Тръмбеш.