ФК "Севлиево" срещу Вихър - 2:0

С 2:0 завърши днешната среща между мъжкия отбор на ФК"Севлиево" срещу Вихър /Славяново/. Мачът бе от 17-ти кръг на Северозападна "В" група, а нашите момчета се биха мъжки, показаха техничност и хъс за победа, което напълно закономерно доведе и до победата им.

Първото полувреме завърши при резултат 1:0 за севлиевските футболисти с гол на Любомир Иванов. След почивката Мирослав Иванов вкара втория гол за "Раковски", с което оформи и крайния резултат. Гостите имаха шанс 15 минути преди края на срещата, но го пропуснаха, след като изпуснаха отсъдената в тяхна полза дузпа.

С това ФК "Раковски" записа втора поредна победа в първенството и добави три нови точки в актива си.