Преди началото на пролетния дял на Държавното първенство за жени

Отборът на “Севлиево Лейдис” победи с класическото 3:0 в приятелска среща срещу “Светкавица-Градежница”

Отборът, снимка: "Севлиево лейдис"

С класическото 3:0 представителният отбор на “Севлиево Лейдис” победи “Светкавица-Градежница” в приятелска среща на чужд терен преди началото на пролетния дял на Държавното първенство за жени.

Севлиевки владееха топката през цялата среща и поведоха още в началото на срещата, когато в тринайстата минута Десислава Димитрова откри резултата след далечен изстрел на Моника Симеонова и последвала горна греда. С второ попадение на топката във вратата на противника се разминаха Вяра Пелитева, Вили Карадакова и Антония Ангелова.

В 28 минута на мача Десислава Димитрова отбеляза второто си попадение в срещата.

През второто полувреме след отлична атака в 64 минута Моника Симеонова отбеляза третия гол в срещата, която завърши с резултат 3:0.

Дебют за “Севлиево Лейдис” записаха и новите попълнения на отбора - Алисия Попова и Кристина Палова, които се присъединяват към клуба от “Янтра” - Габрово.

В първия мач от пролетния полусезон “Севлиево Лейдис” гостува на “Пирин”- Благоевград на 5-ти март.